JustBuyIt! Partner Generalny Gali Marki Roku 2022!

Just Buy It to firma, która zajmuje się wyłączną dystrybucją ponad 40 światowych marek PREMIUM z branży Beauty & Cosmetics, spożywczej, dla zwierząt, home, e-papierosów oraz alkoholu. Zebrana wiedza oraz doświadczenie było solidnym fundamentem w procesie tworzenia firmy oraz strony internetowej. Nie zwalniając tempa, z pełnym zaangażowaniem firma dokłada starań, aby oferta JustBuyIt! była wyjątkowa, wyselekcjonowana oraz coraz bogatsza w produkty zarówno własnych jak i partnerskich marek premium!
JustBuyIT! bierze czynny udział w największych wydarzeniach w Polsce! Każdemu towarzyszymy jako Partner Generalny, a na swoim koncie ma już wszelkie konkursy piękności rozpoczynając od Miss Polonia aż po Miss Województwa Małopolskiego, pokaz Paprocki & Brzozowski, Retail Trends i wiele innych a to dopiero początek. Firma była rownież sponsorem nagród głównych na wszystkich konkursach Miss oraz organizatorem After Party po eventach! Nieustannie stara się rozwijać, zdobywać doświadczenie, doskonalić swoją wiedzę oraz być na bierząco z zapotrzebowaniem rynku oraz aktualnymi trendami.
W asortymencie możecie znaleźć takie marki jak Shir Beauty & Sience i jest to marka kosmetyków PREMIUM. Opracowała ona przełomową linię Clean Skincare, która za pomocą nauki wykorzystuje najpotężniejsze składniki natury aby zapewnić zdrową i promienną skórę. Shir jest głównym brandem Spółki Innocan PharmaTM, która jest skoncentrowana na badaniach oraz rozwoju kosmetyków do pielęgnacji skóry ciała oraz twarzy z wykorzystaniem najcenniejszych kannabinoidów.
Produkty Shir Beauty & Sience zostały przebadane klinicznie pod kątem bezpieczeństwa i są utrzymywane zgodnie z najwyższymi światowymi standardami i przepisami.
Drugą kluczową marką jest IGNITE. To globalna marka działająca w segmentach produktów PREMIUM na rynku takich jak e- papierosy, wkłady z CBD, napoje, alkohole, kosmetyki. Założona przez Dana Bilzeriana, którego obserwuje niemal 33 miliony osób na Instagramie! Podejście firmy „najpierw jakość” ma fundamentalne znaczenie dla marki i jej produktów i jest główną tajemnicą jej sukcesu.
Asortyment Just Buy It jest bogaty w marki PREMIUM i najwyższej jakości produkty.
Szczegły na stronie Partnera: