Okryj #handylab i weź sprawy w swoje ręce!

 

Starannie dobrane substancje aktywne, w tym bogactwo olejków: macadamia, jojoba, arganowy oraz wygodna forma aplikacji: rękawice, umożliwiające domowy rytuał handy SPA – to tylko niektóre z wyróżników produktów marki. Filozofia handy lab. zakłada pielęgnację anty-aging oraz fotoprotekcję dłoni i wszystkie produkty w portfolio zawierają filtry SPF.

W ofercie znajdziemy Extreme Retinol Regenerating hand mask oraz Extreme Hyaluron Revitalizing hand mask, każda skoncentrowana wokół innych potrzeb skóry dłoni.

 

Extreme Retinol Regenerating hand mask

Skóra dłoni podlega starzeniu tak samo jak pozostałe części naszego ciała. Odmłodzenie, profilaktyka anty-aging, regeneracja – odpowiedzią na potrzeby dłoni jest handy lab.

Regenerująca i pielęgnująca maska z bogactwem retinolu zamknięta w rękawiczkach to idealny zabieg home SPA dla dłoni. Aplikacja w rękawiczkach zapewnia wygodę i komfort, dodatkowo ma funkcję smartphone friendly, co umożliwia swobodne korzystanie z telefonu podczas 30 minutowego rytuału. Idealna dla skóry wymagającej ekstra nawilżenia i regeneracji po wyzwaniach dnia, jakim muszą sprostać dłonie. Wzbogacona w olejek jojoba z witaminy A i E oraz dawkę witaminy C doskonale rozświetla skórę. Fotoprotekcję zapewnia filtr SPF 20.

To wszystko dzięki 30 g odżywczego koktajlu gwarantującego domowe SPA dłoni, skórek i paznokci.

Extreme Hyaluron Revitalizing hand mask

Handy lab. wie jak przywrócić dłoniom nawilżenie i ujędrnienie! Extreme Hyaluron Revitalizing hand mask to domowy rytuał dla dłoni dający efekty profesjonalnego zabiegu pielęgnacyjnego.

Odżywcza i rewitalizująca maska z bogactwem hialuronu zamknięta w rękawiczkach, przeznaczona jest do intensywnej pielęgnacji dłoni. Aplikacja w rękawiczkach zapewnia wygodę i komfort, dodatkowo ma funkcję smartphone friendly, co umożliwia swobodne korzystanie z telefonu podczas 30 minutowego zabiegu. Wzbogacona w olej makadamia o działaniu zmiękczającym i odżywczym, olejek jojoba z witaminami A i  E oraz dawkę witaminy C. Ochronę przeciwsłoneczną zapewnia filtr SPF 20.

Odżywcze koktajle w rękawicach handy lab. poza autorskim składem i subtelnym zapachem białej herbaty wyróżnia odpowiednio dobrana bogata gramatura, materiał smartphone friendly umożliwiający  korzystanie z telefonu podczas 30 minutowego domowego rytuału, filtr SPF 20 oraz rozmiar unisex – dzięki któremu każdy może cieszyć się jej dobroczynnym działaniem. Produkty są też idealne jako zabieg bankietowy przed dużym wyjściem – przecież dłonie to wizytówka kobiety.

 

Handy lab.  – cieszymy się, że możemy wziąć twoje dłonie w nasze ręce.

Więcej na: www.handylab.pl

#GiveMeYourHands