Regeneracja skóry z kosmetykami SUNEWmed+!

Sunewmed+ to historia dwóch sióstr Anny i Katarzyny, które zdecydowały się połączyć swoje siły także w życiu zawodowym. Dwie zupełnie różne osoby, dwa kompletnie różne charaktery, tworzą doskonały zarząd tej kobiecej firmy, uzupełniając swoją wiedzę i wspierając swoje działania. Jedyne co je łączy to pasja do kosmetyków i… długie, blond włosy. Niektórzy mówią, że Anna to serce i dusza, a Katarzyna i jej racjonalne myślenie to mózg tej firmy. Nie ma wątpliwości, że wspólne działania tych dwóch kobiet doprowadziły firmę na szczyt. Od 6 lat wspólnie zarządzają marką wkładają w nią całe serce, energię i nadzieję. Zarządzanie firmą, jak i same produkty odzwierciedlają wartości jakie przyświecają siostrom. Ciepła atmosfera wśród pracującego zespołu, miłe obsługa klienta i otwarcie na jego potrzeby, a także same produkty przeznaczone dla kobiet, które często łączą życie zawodowe z rodziną lub innymi obowiązkami.

Sunewmed+ to starannie wyselekcjonowane formuły kosmetyków idące w parze ze skutecznością i designem. Marce przyświeca wizja, że każdy może mieć piękną skórę. Bez względu na to co robisz, czy godzisz pracę zawodową z rodziną, czy jesteś matką, czy aktywną kobietą podróżującą po świecie – produkty Sunewmed+ pozwolą Ci osiągnąć efekt promiennej, wygładzonej i ujędrnionej cery. Efekt działania kosmetyków jest natychmiastowy.

W ofercie firmy znajdują się produkty do pielęgnacji z witaminą C, odmładzająca seria Essence+ ze śluzem ślimaka, płatki pod oczy, zarówno w tradycyjnej żelowej formie, jak i innowacyjnej formie „okularów”, maski w płachcie do pielęgnacji dłoni i stóp oraz balsamy do ust.

Źródłem sukcesu marki jest niewątpliwie doskonałe zrozumienie potrzeb kobiet. Gama produktów nie jest zbyt duża, ale każdy wprowadzany do niej kosmetyk staje się bestsellerem. Kosmetyki są testowane przez wiele miesięcy i dopiero, kiedy spełnią wygórowane oczekiwania zespołu Sunewmed+ są przekazywane w ręce tysięcy innych kobiet.

Firma prowadzi szczegółowe badania potwierdzające skuteczność produktów. Badania są nieustannie rozwijane, zbierane są opinie z rynku, co pozwala rozszerzać zastosowanie produktów.

Klientki Sunewmed+ zgłaszały, że Żel rozpuszczający naskórek jest doskonałym wsparciem dla osób chorujących na atopowe zapalenie skóry i łuszczycę. Obecnie prowadzone są badania w tym kierunku, ale pierwsze wyniki po 6 tygodniach stosowania wskazują na skuteczne usunięcie łuski łuszczycowej i wyraźne skrócenie czasu reemisji zmian łuszczycowych.

Żel rozpuszczający naskórek to najlepszy żel peelingujący, jaki można sobie wyobrazić. Produkt pozwala pozbyć się martwych komórek i zanieczyszczeń już w 1 minutę, delikatnie oczyszcza pory i przywraca skórze blask i młodzieńczy wygląd. Wystarczy powtarzać zabieg co dwa tygodnie, co sprawia, że ​​żel jest niezwykle wydajny. Żel polecany jest do każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej i naczynkowej. Może być używany przez cały rok, także latem.

Żel jest doskonałą alternatywą dla mikrodermabrazji. Bez podrażnień i zaczerwienienia skóry uzyskujemy efekt gładkiej, delikatnej i zdrowej skóry – widoczny od razu! Zwiększa się wchłanianie składników z innych kosmetyków, dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona, a składniki aktywne skuteczniej wchłaniają się w głębsze warstwy skóry. Efekt jest niesamowity, skóra pozostaje widocznie promienna, odmłodzona, piękna, zdrowa i idealnie gładka. Polecany do każdego rodzaju skóry.

Produkt zawiera 4,5% Witaminy C w postaci stabilnej pochodnej kwasu askorbinowego – Sodium Ascorbyl Phosphate. Dodatek hydrolizatu skrobi kukurydzianej, oliwy z oliwek i olejku z gorzkiej pomarańczy przywraca właściwą równowagę hydrolipidową skóry, stymulując jej regenerację i zapobiegając powstawaniu zmarszczek.

 

Więcej na: www.sunew.pl