Prosvetova z tytułem Kosmetycznej Marki Roku 2023!

Nazywam się Alesia Prosvetova. Jestem kosmetolożką z ponad 10-letnim doświadczeniem. Znam wszystkie problemy związane ze skórą twarzy, z którymi zmaga się piękna połowa ludzkości. Znam je nie tylko ze strony konsumentki, ale również z perspektywy profesjonalistki. Mając wiedzę na temat tego, jak wiele czynników wpływa na skórę: stres, niewłaściwe odżywianie, warunki atmosferyczne, wiek, chciałam stworzyć produkt nie tylko dla kosmetologów, ale dla każdej kobiety. Dlatego Madame Prosvetova to opowieść o nas wszystkich. Linia produktów, w której każdy krem jest odpowiedzią na pewną potrzebę. To służyło mi za inspirację podczas tworzenia.

Głównym celem i misją mojej marki jest pomoc i wsparcie każdej kobiety. Razem jesteśmy siłą, która tworzy harmonię: harmonię z nami samymi, naturą i wszystkim wokół nas.

Madame Prosvetova to linia premium nowego kierunku.

Profesjonalna pielęgnacja w Twoim domu, obejmująca wiele zadań:

– od anti-ageing po głębokie oczyszczanie

– od liftingu po regenerację komórkową

– maksimum z natury, za pomocą nowoczesnej technologii

– z miłością i troską o Twoją skórę.

Prosvetova Cosmetics to profesjonalne kosmetyki stworzone przez kosmetologa dla każdej kobiety. Kosmetyki o bogatym składzie, które powstały dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy. Wraz z biegiem lat nasza skóra ulega zmianom. Zmienia się pod wpływem nastroju, czasu i całego szeregu czynników. Co robić kiedy nasza skóra nagle zaczyna wysyłać niepokojące sygnały? Co jeśli trądzik, zmarszczki, matowy odcień skóry – wszystko to sprawia, że nie czujemy się dobrze z naszym wyglądem.

W takim przypadku najczęściej myślimy, że nadszedł czas, aby zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej. Madame Prosvetova – kosmetyki stworzone na bazie wody termalnej z najstarszego źródła Fonte del Gurgitiello oraz dużej ilości składników pochodzenia naturalnego, takich jak: olej z kiełków pszenicy, olej ze słodkich migdałów, rumianek, witamina E, bluszcz, malva, witamina C + E, kolagen morski.

I największa nasza perełka wśród składników przeciwstarzeniowych (topowy produkt) heksapeptyd – jad węża, alternatywa dla botoksu, który zmniejsza liczbę i głębokość zmarszczek. Składnik ten jest w pełni bezpiecznym zamiennikiem toksyny botulinowej tzw. pseudo botoksem.

Krem z heksapeptydem to godna alternatywa dla zastrzyków z botoksu, a także wsparcie dla tych, u których go zastosowano. W ten sposób uda Ci się nie tylko odmłodzić, ale także zachować naturalny wygląd.

Dlaczego tak wiele osób zaufało marce Prosvetova?

Koncentrujemy się na:

– składnikach leczniczych

– skuteczności działania i bezpieczeństwie naszych produktów

– pielęgnacji dopasowanej do potrzeb każdej z nas

Produkty linii Madame Prosvetova doskonale się uzupełniają, co pozwala stworzyć swoją idealną pielęgnację domową.

Wraz z produktami Madame Prosvetova każda kobieta otrzymuje królewską pielęgnację skóry w domowym zaciszu i wkrótce będzie mogła oglądać w lustrze odbicie prawdziwej siebie: królową własnego życia, czarującą, wyjątkową, z żywym blaskiem w oczach i figlarnym nastrojem.

Każdego dnia otrzymujemy setki pozytywnych opinii, które bez wątpienia motywują i inspirują nas do tworzenia nowych produktów dla Twojej urody. Nasze produkty maksymalnie przedłużą Twoją młodość.

Pamiętaj, jesteś królową!

Więcej na: https://prosvetova.pl/