Peptydowa rewolucja w odmładzaniu skóry: Ageless Beauty with Progeline

W opóźnianiu procesu starzenia się skóry kluczowa jest nie tylko redukcja widocznych oznak, ale także zapobieganie im zaczynając już w samym sercu komórki skóry.

Slow-Aging

Współczesna walka z procesem starzenia przebiega dwutorowo – równoległe prowadzone są działania, które spowalniają proces starzenia się skóry i jednocześnie takie, które regenerują powstałe oznaki tego nieuniknionego procesu. Połączenie tych dwóch metod doprowadziło do opracowania nowatorskiej linii Ageless Beauty with Progeline, która stanowi przełomowe podejście do slow-aging. Ta innowacyjna seria łączy naukowe osiągnięcia z bogactwem naturalnych składników, a jej kluczem do sukcesu jest Progeline TM – wyjątkowy trójpeptyd, który skutecznie redukuje poziom progeryny – białka odpowiedzialnego za starzenie się komórek skóry. To, jaką role odgrywa progeryna w procesie starzenia się komórek skóry, dostarczyły badania nad progerią – bardzo rzadką chorobą charakteryzującą się przedwczesnym starzeniem dzieci.

Sposób na długowieczność

Progeryna to białko zakłócające strukturę jądra komórkowego, które nagromadzone przyspiesza proces starzenia się skóry już po 21 roku życia. Linia Agele

ss Beauty with Progeline wykorzystuje właściwości progeliny, aby skutecznie przeciwdziałać temu procesowi. Działa ona na wielu poziomach – utrzymuje integralność jądra komórkowego, opóźnia starzenie się komórek skóry i stymuluje sirtuiny – białka długowieczności. Dzięki temu zmniejsza się wiotkość skóry oraz opadanie owalu twarzy, a skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna.

Potencjał ukryty w peptydach

Unikalne właściwości progeliny ustanowiły nowe standardy w dziedzinie przeciwstarzeniowej. Połączenie tego wyjątkowego peptydu z ekstraktami z pięknotki japońskiej i żyworódki jednocześnie dba o odżywienie i regenerację skóry. Dzięki temu cera z każdym dniem staje się bardziej promienna, sprężysta i wygładzona. Formuła kosmetyków stymuluje zdolność skóry do auto-nawilżania za sprawą: kwasu hialuronowego, wody różanej oraz olejów z awokado i piany łąkowej. Kompleksowa kuracja obejmuje cztery wyjątkowe produkty do pielęgnacji twarzy, okolic oczu oraz ciała. Sprzyjający remodellingowi skóry zestaw Ageless Beauty with Progeline intensywnie ujędrnia, zagęszcza skórę oraz poprawia jej strukturę co przekłada się na odmłodzony i zdrowszy wygląd.

Linia kosmetyków Ageless Beauty with Progeline została nagrodzona tytułem Kosmetyczna Marka Roku 2024.
Marka APIS Natural Cosmetics została także nominowana do tytułu specjalnego Beauty Star 2024!

https://apis-sklep.pl/