Dermz skuteczne rozwiązania na problemy skórne!

W 2016 roku powstała firma Dermz Laboratories, by zaoferować swoim klientom  skuteczne rozwiązania na problemy skórne, z którymi się borykają.  

„Rozpoczęliśmy naszą działalność jako marka specjalizująca się w jednym produkcie  – całkowicie naturalnym kremie przeznaczonym dla osób cierpiących na AZS i  łuszczycę. Stopniowo, odpowiadając na potrzeby naszych klientów, poszerzyliśmy  naszą ofertę, tworząc kompleksowe serię produktów do pielęgnacji skóry i włosów.”

Głównym celem produktów Dermz Laboratories jest pielęgnacja skóry osób z  chorobami skórnymi, takimi jak łuszczyca, egzema, atopowe zapalenie skóry, a  także walka z problemami włosów, takimi jak wypadanie czy łupież.  

„Nasze formuły oparte są na aktywnych składnikach o właściwościach  przeciwzapalnych i przeciwbakteryjnych. Dzięki najwyższemu, w pełni  bezpiecznemu stężeniu składników aktywnych na rynku, nasze produkty są dostępne bez recepty, a ich działanie na poziomie komórkowym zostało  potwierdzone naukowo. Bez ryzyka podrażnień przywracają skórze zdrowy,  promienny wygląd. 

Naszą misją jest dostarczanie bezkompromisowych, zaawansowanych rozwiązań,  które skutkują rzeczywistą i trwałą zmianą. Dążymy do poprawy jakości życia i  samopoczucia naszych klientów poprzez wzmacnianie ich poczucia własnej wartości  i pewności siebie.”

 

https://dermzlabs.pl/