Regeneracja komórkowa z Avène!

Gama Hyaluron Activ B3 jest efektem 6 lat badań nad formułą stymulującą regenerację komórkową. Powstała, by kultywować naturalne piękno, skupiając się nie tylko na objawach starzenia się skóry, ale także na jego przyczynach. Istotnym aspektem komunikacji tej gamy jest odniesienie do filozofii pro-agingu – czyli nurtu opartego na akceptacji procesu starzenia się oraz unikania jego stygmatyzacji. 

Krem na Dzień Odbudowujący Komórki Hyaluron Activ B3 stymuluje odnowę komórkową. Daje natychmiastowy efekt ujędrnienia skóry, a wysoce odżywcza formuła zapewnia uczucie nawilżenia przez cały dzień. Twarz wygląda na bardziej wypoczętą, cera na zregenerowaną i pełną blasku, a zmarszczki stają się coraz mniej widoczne. Idealnie aksamitna konsystencja sprawia, że kosmetyk bardzo dobrze sprawdza się pod makijażem. 

Krem zawiera niacynamid 6% i opatentowany przez Laboratoria Avène kwas hialuronowy 1,5% o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej. Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej intensywnie pobudza endogenną produkcję kwasu hialuronowego naturalnie występującego w skórze, zwiększając aż 6-krotnie jego ilość 

Produkt dostępny jest w ekologicznym opakowaniu. Szklany słoiczek można wielokrotnie wykorzystać dzięki systemowi refill. To świetne rozwiązanie dla zwolenników pro-środowiskowych rozwiązań. Krem Hyaluron Activ B3 ma oznaczenie B w Green Impact Index.

 

Dzięki stosowaniu produktów Hyaluron Activ B3 skóra staje się jędrna, wygładzona i promienna. Aż 97%* konsumentek zauważyło poprawę jędrności skóry już po 15 dniach stosowania**. Delikatny zapach, aksamitna konsystencja i szybkie wchłanianie zapewniają skórze komfort.

Marka Eau Thermale Avène, Krem odbudowujący komórki HYALURON ACTIV B3 uzyskała tytuł oraz certyfikat „Kosmetyczna Marka Roku 2024” w kategorii Kosmetyki do Pielęgnacji Twarzy – Innowacje. Marka Eau Thermale Avène została także nominowana do tytułu Beauty Star 2024, rozstrzygnięcie tej kategorii nastąpi podczas Gali finałowej.

eau-thermale-avene.pl/

 

*Pomiary instrumentalne po 2 miesiącach od zastosowania kremu odbudowującego komórki Hyaluron Activ B3 – 41 uczestników.
**Zgodnie z samooceną 65 uczestniczek stosujących Krem odbudowujący komórki Hyaluron Activ B3 – 1 aplikacja dziennie.