Menu

Batiste – Świeże włosy w mig!

 

 

Batiste jest najczęściej kupowaną i najczęściej nagradzaną marką suchych szamponów. Marka pochodzi z Wielkiej Brytanii. Pierwszy szampon Batiste pojawił się na rynku w połowie lat 70. i od razu podbił serca konsumentów. Stopniowo marka poszerzała gamę produktów o kolejne warianty. Najpierw były to nowe wersje zapachowe, następnie wersje z rozmaitymi dodatkami, aż do ostatniej rewolucyjnej linii produktów dwufunkcyjnych, odpowiadających na różne potrzeby włosów, zapewniających nie tylko odświeżenie, ale również pielęgnację. Obecnie Batiste oferuje najszerszą, najbardziej różnorodną gamę na rynku i co roku wprowadza kilka nowych wariantów. Wszystkie produkty Batiste są całkowicie wegańskie i produkowane z zachowaniem wysokich standardów etycznych.

 

 

Poznaj wszystkie odcienie Batiste!

Pierwsza linia w historii rozwoju marki to warianty zapachowe. Ich formuła, jak każdego suchego szamponu Batiste, oparta jest na wyjątkowo drobnej skrobi ryżowej, która nie wpływa negatywnie na kondycję skóry i mieszków włosowych, za to pochłania sebum i niepożądane zapachy z włosów, unosi je u nasady, optycznie dając wrażenie większej objętości. Po zastosowaniu szamponu Batiste włosy w zaledwie 30 sekund zyskują świeżość jak po tradycyjnym myciu głowy, stają się puszyste, jedwabiście miękkie, a na dodatek pięknie pachną. Obecnie linia liczy aż 22 warianty – kwiatowe i owocowe, egzotyczne, cytrusowe i świeże, słodkie i wytrawne, romantyczne i uniseks – więc każdy ma szansę znalezienia swojego ukochanego zapachu. Oprócz wariantów zapachowych dostępny jest także wariant o wyjątkowych możliwościach stylizacyjnych, dający włosom megaobjętość.

 

 

Uzupełnieniem linii zapachowej są szampony mini (o objętości 50 ml), które świetnie sprawdzają się w roli produktów podróżnych lub sportowych, mieszczą się nawet w najmniejszej kosmetyczce i w bagażu podręcznym.

 

 

Po wersjach zapachowych przyszła kolej na linię szamponów do zadań specjalnych, które są dopasowane do koloru włosów – dla brunetek, szatynek i blondynek. Skrobia ryżowa w tych wariantach została zabarwiona tlenkami żelaza na odpowiedni kolor. Nie tylko świetnie odświeżają fryzurę, ale dodatkowo wzmacniają kolor, pomagają ukryć ślady siwizny i zamaskować odrosty.

 

 

Marka Batiste systematyczne rozwija paletę swoich produktów. Ostatnio w jej portfolio pojawiła się nowa linia rewolucyjnych suchych szamponów wielofunkcyjnych – Batiste 2.0. Linia odpowiada na dwa ważne trendy królujące na rynku kosmetycznym – naturalność i personalizację. Produkty są dostosowane do różnych rodzajów włosów i uwzględniają ich specyficzne potrzeby. Nie tylko odświeżają włosy, ale również pielęgnują, wspomagając tym samym poprawę ich kondycji i uzyskanie perfekcyjnego wyglądu. Zawierają cenne substancje odżywcze – olejek abisyński, awokado, kokosowy, witaminę E i keratynę. W skład linii wchodzi 5 produktów: nawilżający, wzmacniający, wygładzający, zwiększający objętość oraz ostatnia nowość – szampon z olejkiem tamanu i filtrami UV, chroniący włosy przed blaknięciem i przedłużający trwałość koloru włosów farbowanych. Produkty z linii Batiste 2.0 można stosować w celach pielęgnacyjnych na całej długości włosów.

 

 

Jak stosować suche szampony Batiste?

To bardzo proste i błyskawiczne zadanie. Wybierz swój ulubiony wariant Batiste. Zastosuj go na SUCHE włosy. Rozpyl produkt u nasady włosów z odległości ok. 30 cm, następnie wmasuj przez kilkanaście sekund, aż stanie się niewidoczny. Gotowe! Nasza wyjątkowa formuła nie wymaga wyczesywania.

Można go też stosować jako pomoc w stylizacji włosów – nada im większą objętość i piękny zapach, ułatwi upinanie, pomoże utrzymać we włosach spinki, wsuwki i opaski. Każdy szampon Batiste zwiększa objętość fryzury, a dla najbardziej wymagających włosów stworzyliśmy wersje zapewniające megaobjętość.

 

 

Dlaczego Batiste?

  • Szampony Batiste są zawsze w zgodzie z najnowszymi trendami.
  • Batiste jest najczęściej kupowaną i najczęściej nagradzaną marką suchych szamponów w Polsce – miliony konsumentów nie mogą się mylić ;).
  • Mini Batiste to produkt idealny do kosmetyczki, na podróż lub trening.
  • Tylko dla kobiet? Ależ nie, wśród użytkowników Batiste są również mężczyźni. I to nie tylko wersji uniseks.
  • Opakowania Batiste są bajecznie kolorowe, przyciągają feerią wzorów, zachęcają do zakupu. Można wybrać swój ulubiony kolor lub motyw pasujący do łazienki.
  • Kwiatowy, owocowy, zmysłowy, świeży, orientalny, uniseks? Batiste ma zapach dla każdego i na każdą okazję.
  • Włosy suche, zniszczone, bez objętości, puszące się, wymagające odżywienia, farbowane? Batiste ma szampon do każdego rodzaju włosów.

 

Batiste – Numer 1 na świecie i w Polsce!

Marka Batiste ma już prawie 50 lat! Na polskim rynku jest obecna od 2012 roku. W ciągu tych lat polscy konsumenci wielokrotnie potwierdzili jakość Batiste – marka została nagrodzona 48 razy. Produkty Batiste zdobyły wyróżnienia w plebiscytach organizowanych przez portale internetowe, wydawnictwa branżowe oraz w konkursach konsumenckich. W badaniach firmy Nielsen przeprowadzonych w okresie lipiec 2018 – czerwiec 2020 marka Batiste zajęła pierwsze miejsce pod względem udziałów wartościowych i wolumenowych (w litrach) w sprzedaży w segmencie suchych szamponów w kategorii szamponów.* Według badań portali Wizaż i Ofeminin 99% kobiet deklaruje, że poleciłoby suchy szampon Batiste swoim bliskim, tyle samo – że sięgnie po niego ponownie.** Dane te są zbieżne z trendami ogólnoświatowymi – na całym świecie Batiste niezmiennie od lat jest liderem w kategorii suchych szamponów.

 

*Ocean Trade za Nielsen - Panel handlu Detalicznego, Cała Polska z Dyskontami (Drug), Sprzedaż wartościowa i sprzedaż wolumenowa (w litrach), Szampony, segment suchych szamponów, Okres skumulowany: lipiec 2018 – czerwiec 2019 oraz Okres skumulowany: lipiec 2019 – czerwiec 2020

**Badanie przeprowadzone w 2019 r.przez portal Wizaz.pl w grupie 139 użytkowniczek oraz badanie przeprowadzone w 2020 r. przez portal Ofeminin.pl w grupie 100 użytkowniczek.

 

Więcej: www.batiste.pl

@batistepl

@batistepl

Zapraszamy do kontaktu

find out here alexaedmon.More info about replica watch.Our site rolex replica.click for more info replica watch.see relojes de imitacion.Ladies repliki zegarków.look at here now fakerolex.cc.With Free Delivery natl-scientific.com.click over here reviewswatcher.useful content fake watches.Hot https://www.movieswatches.com.i loved this www.consultingwatches.com.look here cruisewatches.com.browse this site https://www.webbreitling.com.read more bell and ross replica.here fake richard mille.inexpensive hublot mp-05 laferrari replica india.read the article noob factory watches.this website fake rolex watches.