Menu

Crazy Hair od Hiskin - Kosmetyczna Marka Roku / Beauty Star 2021

 

CRAZY HAIR to linia kosmetyków stworzona z miłości do włosów. Fundamentem świadomej pielęgnacji włosów jest dostarczenie im różnorodnych składników w odpowiedzi na różne potrzeby wymagających konsumentek.

 

Z naszymi produktami stworzysz spersonalizowaną rutynę pielęgnacyjną. To co nas wyróżnia, to odlotowe zapachy czekolady, gumy balonowej czy słodkiego banana wprawią w radosny nastrój, dlatego z nami nie ma nudy w codziennych rytuałach.

 

Opracowaliśmy wyjątkowe receptury, zawierające minimum 96% składników pochodzenia naturalnego. Ponieważ los zwierząt nie jest nam obojętny, tworząc CRAZY HAIR zadbaliśmy o certyfikat fundacji VIVA a wszystkie produkty są wegańskie i łączą w sobie wszystko co najlepsze z natury i nowoczesnych technologii. Zwracamy dużą uwagę na nasze środowisko naturalne.

 

Zatem nasze opakowania powstają z surowców pochodzących z recyclingu oraz ze szkła i nadają się do powtórnego przetworzenia, zaś etykiety drukowane są na EKO folii.

 

Standardowe rozwiązania dla świadomych konsumentów to zdecydowanie za mało w dzisiejszych czasach. Z liną CRAZY HAIR nawet najbardziej wymagający konsument będzie mógł stworzyć swój własny rytuał pielęgnacyjny. To konsument, obserwując efekty poszczególnych zabiegów zdecyduje, jaki zestaw będzie dlań optymalny.

 

Możemy śmiało powiedzieć, że nasza linia daje możliwość spersonalizowania zabiegów pielęgnacyjnych dla każdego użytkownika. CRAZY HAIR to linia produktów do świadomej, kompleksowej pielęgnacji włosów, zaczynając od pielęgnacji skóry głowy czyli „Scalp Balance”. Systematyczna pielęgnacja skóry głowy, to jedna z najważniejszych części rytuału.

 

Zbalansowana pielęgnacja skalpu, wpływa na właściwą kondycję cebulek włosowych, które są odpowiedzialne za wzrost silnych i zdrowych włosów. Od skóry głowy wszystko się zaczyna, a jej kondycja ma znaczący wpływ na wystrzałowy wygląd fryzury.  Kolejny etap świadomej pielęgnacji włosów, to równowaga „PEH” . Oznacza ona właściwy balans pomiędzy kluczowymi składnikami, czyli: proteinami, emolientami oraz humektantami.

 

Każdy rodzaj włosów potrzebuje wszystkich tych komponentów, natomiast ich proporcja powinna być właściwie dopasowana do indywidualnych potrzeb. Finał naszej świadomej pielęgnacji to olejowanie włosów. „Oiling Routine” jest to zabieg natłuszczania naturalnymi olejami specjalnie dopasowanymi do porowatości włosa.

 

Regularne stosowanie pomaga przywrócić właściwą kondycję włosów, zadba o ich prawidłowe nawilżenie oraz wzmocni ich odporność na uszkodzenia.

 

Na crazyhair.com.pl edukujemy, podajemy wskazówki i porady pomagające w optymalny sposób korzystać́ z naszej linii tak, by uzyskać́ najlepsze efekty.

Zapraszamy do kontaktu

find out here alexaedmon.More info about replica watch.Our site rolex replica.click for more info replica watch.see relojes de imitacion.Ladies repliki zegarków.look at here now fakerolex.cc.With Free Delivery natl-scientific.com.click over here reviewswatcher.useful content fake watches.Hot https://www.movieswatches.com.i loved this www.consultingwatches.com.look here cruisewatches.com.browse this site https://www.webbreitling.com.read more bell and ross replica.here fake richard mille.inexpensive hublot mp-05 laferrari replica india.read the article noob factory watches.this website fake rolex watches.