Menu

Nature Science- naturalne składniki, nauka i nowe technologie!

Nature Science to połączenie naturalnych składników, nauki i nowych technologii. Wieloletnie doświadczenie w Polsce w opracowywaniu produktów probiotycznych opartych na wsadzie własnych szczepów bakterii probiotycznych pozwoliło nam na stworzenie autorskich produktów, dzięki którym realnie zadbasz o zdrowie i poprawisz komfort swojego życia.

 

Nasze działania opieramy na wynikach badań i sprawdzonych informacjach. Od lat działamy w branży probiotyków w Polsce, dzięki czemu cały nasz zespół dysponuje fachową wiedzą i odpowiednimi kompetencjami. Misją Nature Science jest dostarczanie rzetelnej wiedzy o probiotykach i zmiana ich postrzegania na rynku. Zawarte zarówno w produktach marki własnej jak i produktach naszych Partnerów szczepy bakterii o właściwościach probiotycznych są szczepami unikatowymi i innowacyjnymi. Produkty, które mamy przyjemność dystrybuować powstają przy użyciu najwyższej jakości komponentów z zachowaniem bardzo rygorystycznych warunków produkcji.

 

 

Zgodnie z naszym hasłem przewodnim: „Natural care for better life” misją Nature Science jest generowanie naturalnych rozwiązań w celu poprawy zdrowia i komfortu życia człowieka.  Dlatego też naszą ofertę wzbogaciliśmy o naturalne duńskie dermokosmetyki probiotyczne, które wspierają skórę w walce z przebarwieniami, przesuszeniami czy ze zwiększonym wydzielaniem sebum. Wśród kosmetyków znajduje się kilka linii: do cery trądzikowej, do skóry atopowej, do codziennej pielęgnacji, do cery naczynkowej, Healthy Aging oraz pielęgnacja intymna.

 

Czym się charakteryzują i dla kogo są przeznaczone dermokosmetyki probiotyczne BAK Skincare?

Ich wyjątkowość i innowacyjność opiera się na wsadzie starannie wyselekcjonowanych bakterii o właściwościach probiotycznych.

Połączenie mikroorganizmów oraz wyłącznie naturalnych i organicznych składników pozwala na zaopiekowanie skóry każdego typu.

Dermokosmetyki BAK są szczególnie przeznaczone dla cer wymagających nawilżenia, odżywienia i ukojenia. Nie podrażniają skóry i są w pełni bezpieczne.

 

 

Jakie są wskazania i dla kogo są przeznaczone?

Dermokosmetyki BAK Skincare są przeznaczone do stosowania codziennego, chronią mikrobiom skóry i redukują problemy skórne.

Produkty są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci, a nawet niemowląt.

 

Skąd pochodzą bakterie wchodzące w skład kosmetyków?

LB244R® i PROBIKARIA™ zostały wyizolowane z fermentowanej kapusty

LB356® zostały wyizolowane z fermentowanych buraków

LB714® i LB606® zostały wyizolowane od zdrowych ludzi

 

 

Skóra stanowi największy i najważniejszy narząd ludzkiego ciała.

Tworzy barierę, która chroni wnętrze organizmu przed działaniem środowiska zewnętrznego.

Dodatkowo stanowi także ekosystem, który zasiedlany jest przez szereg gatunków drobnoustrojów.

Mikrobiom zdrowej skóry jest niepowtarzalny, to znaczy, że każdy z nas ma inny zestaw bakterii.

Dodatkowo im bardziej zróżnicowany, tym lepiej.

Taki zestaw mikroorganizmów nie tylko chroni organizm przed patogenami, ale też wspomaga jego odporność.

Probiotyki są coraz bardziej docenianym składnikiem różnego rodzaju produktów kosmetycznych.

Żywe mikroorganizmy obecne w kosmetykach m.in. łagodzą stany zapalne skóry,

zapobiegają zaostrzaniu zmian, redukują powstawanie łoju,

a także wspomagają leczenie trądziku, atopowego zapalenia skóry czy łuszczycy.

Ponadto, kosmetyki tego rodzaju polecane są wszystkim osobom ze skórą wrażliwą,

wymagającą bardziej delikatnej pielęgnacji i odpowiedniego nawilżenia.

 

Więcej na: naturescience.eu

Zapraszamy do kontaktu

find out here alexaedmon.More info about replica watch.Our site rolex replica.click for more info replica watch.see relojes de imitacion.Ladies repliki zegarków.look at here now fakerolex.cc.With Free Delivery natl-scientific.com.click over here reviewswatcher.useful content fake watches.Hot https://www.movieswatches.com.i loved this www.consultingwatches.com.look here cruisewatches.com.browse this site https://www.webbreitling.com.read more bell and ross replica.here fake richard mille.inexpensive hublot mp-05 laferrari replica india.read the article noob factory watches.this website fake rolex watches.