Menu

Polskie kosmetyki od Apis Natural Cosmetics®!

Czasu nie można zatrzymać, ale można spowolnić skutki jego upływu – to motto, które od przeszło 30 lat towarzyszy marce Apis Natural Cosmetics®. Od początku istnienia firmy produkty powstają w Polsce, w rodzinnej firmie z Bydgoszczy. Marka tworzy produkty profesjonalne, z których dziś korzysta większość renomowanych klinik i gabinetów kosmetologicznych w Polsce i za granicą. Portfolio firmy jest stale rozbudowywane o kolejne serie produktów do pielęgnacji domowej.

 

Od zawsze podstawowym założeniem marki było łączenie naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami różnych dziedzin naukowych - dermatologii, biotechnologii i kosmetologii. Dlatego produkty Apis bazują na najbardziej pożądanych składnikach aktywnych, które wpływają na rewitalizację skóry i jej odmłodzenie. Indywidualną receptą na sukces marki Apis było wykorzystanie maksymalnej koncentracji składników aktywnych, które mają naukowo potwierdzone działanie na skórę. Ideą, jaka przyświeca założycielce marki i jednocześnie jej głównej biotechnolog – Krystynie Arcabowicz, jest tworzenie receptur, które nie będą ulegały tylko tymczasowym modom, ale pozostawały z nami na dłużej.

W ich składzie znajdziemy m.in. kwas hialuronowy złożony z 4 molekuł o różnej masie cząsteczkowej, dzięki czemu może penetrować w głąb skóry dając najbardziej trwałe i wielopoziomowe nawilżenie naskórka. Poszczególne serie opierają się na działaniu bioaktywnych peptydów (acetylo 5-tetrapeptyd, dipetyd), tripetydu miedziowego-1 (Copper peptide GHK-Cu) czy platyny koloidalnej, którym zawdzięczają swoje silne właściwości odmładzające i naprawcze. Wykorzystanie potencjału kwasu kawowego zapobiega degradacji włókien kolagenu i elastyny, co pozwala cofać skutki fotostarzenia. Dodatek aminokwasów, krystalicznie czystej wody z Himalajów oraz Mont Blanc, wyciąg z bakterii lodowca Iodobacter, ekstrakty z mrożonego wina i śnieżnej algi to zaledwie część ekskluzywnych surowców pozyskiwanych z różnych zakątków świata, które regulują naturalne funkcje skóry, wspierają tworzenie NMF i stymulują powstawanie nowego kolagenu.

Najnowsze odkrycie w postaci komórek macierzystych z konopii Kannabia Sense PLF przywraca równowagę mikrobiomu, który stymuluje powstawanie neuroaktywnych postbiotyków zapewniając poprawę nastroju i generując pozytywne emocje (połączenie Mikrobiom  > Skóra > Mózg). Natomiast jedna z najbardziej odżywczo-regeneracyjnych linii - Ceramide Power zawiera dwa typy ceramidów – roślinne z chińskiej cytryny Yuzu oraz ceramidy typu 6-II zamkniętych w nowoczesnych nośnikach, które są identyczne z ceramidami występującymi w ludzkiej skórze. Formulacje są nasycone w koenzymy, witaminy, antyoksydanty, ekstrakty i oleje roślinne, które wspólnie wspierają proces uzyskania zdrowszej i młodszej skóry. Ponadto część produktów dedykowana jest dla wegetarian i wegan, a na ich opakowaniu znajduje się symbol organizacji certyfikującej Viva!

 

Przełomowym momentem w tworzeniu receptur było opracowanie bardzo zaawansowanej linii produktów Expert Med Care. Gotowe formuły można wykorzystać w pracy na najnowszych urządzeniach medyczno-kosmetycznych, które wykorzystują niskie temperatury, ultradźwięki, fale radiowe, światło laserowe, sprężony tlen czy mikronakłucia. Wykorzystanie tych metod zapewnia wnikanie preparatu w głąb skóry, gdzie może kompleksowo oddziaływać na jej najważniejsze funkcje. Linia obejmuje m.in. toniki do hydrabrazji, maski przewodzące o właściwościach nawilżająco-regenerujących, żel do kriolipolizy, maskę do laserowego peelingu węglowego oraz produkty stosowane przed i po inwazyjnych zabiegach.

Więcej na: https://apis-sklep.pl/

 

Zapraszamy do kontaktu

find out here alexaedmon.More info about replica watch.Our site rolex replica.click for more info replica watch.see relojes de imitacion.Ladies repliki zegarków.look at here now fakerolex.cc.With Free Delivery natl-scientific.com.click over here reviewswatcher.useful content fake watches.Hot https://www.movieswatches.com.i loved this www.consultingwatches.com.look here cruisewatches.com.browse this site https://www.webbreitling.com.read more bell and ross replica.here fake richard mille.inexpensive hublot mp-05 laferrari replica india.read the article noob factory watches.this website fake rolex watches.