Menu

SheMax - najwyższa jakość z Ukrainy!

Historia Shemax

 

Ukraiński SheMax wierzy w zwycięstwo swego kraju i pomimo zagrożenia buduje kolejną fabrykę.

SheMax to firma rodzinna, która powstała cztery lata temu w Dnieprze w środkowo-wschodniej Ukrainie i zajmuje się wytwarzaniem urządzeń do salonów kosmetycznych specjalizujących się w stylizacji paznokci. Jest jednym z wiodących producentów pochłaniaczy pyłu, podpórek pod dłonie, bakteriobójczych recykulatorów powietrza i innych urządzeń niezbędnych przy manicure. Trzeba wiedzieć, że produkty SheMax to nie tylko gadżety dla mistrzów, ale przede wszystkim sprzęt pomagający w utrzymaniu zdrowia specjalistów, którzy na co dzień pracują w salonach kosmetycznych. Udowodniono, że pył z paznokci jest bardzo niebezpieczny i może powodować alergie, pylice płucną  a pochłaniacze „SheMax” skutecznie oczyszczają powietrze. Należy również dodać, że wszystkie urządzenia są certyfikowane i opatentowane. A o jakości marki niech świadczy fakt, że produkty ukraińskiej firmy eksportowane są do Kanady, Izraela, Ameryki Południowej i  28 europejskich krajów.  

  

– Wraz z początkiem inwazji Rosji na Ukrainę – mówi Tatyana i Serhii Shelest, założyciele SheMax –  mieliśmy trudności z surowcami, a tempo produkcji i sprzedaży spadło o prawie 100%. Nie wiadomo jak długo potrwa wojna i gdzie dokładnie poleci rakieta. Aby reasekurować firmę, postanowiliśmy wybudować równolegle nową fabrykę w innym miejscu. W czasie wojny kupiliśmy ziemię i rozpoczęliśmy budowę. Każdego dnia modlimy się, aby wojna się skończyła, a my moglibyśmy normalnie funkcjonować. Mimo trudnych dla nas czasów podjęliśmy kolejną odważną decyzję o udziale w międzynarodowych wystawach. Od początku byliśmy już na ośmiu wystaw w Europie, Kanadzie i na Cyprze. Dzięki wysokiej jakości produktów „SheMax” oraz naszej działalności udało się ustabilizować sytuację w firmie i zwiększyć sprzedaż o 50%. Nie tylko uratowaliśmy naszą markę, ale zaczęliśmy inwestować w nową konstrukcję i dalszy rozwój SheMax. Budowa pierwszego odcinka właśnie się kończy, a uruchomienie produkcji planujemy rozpocząć w grudniu 2022 roku – dodaje założycielka. –  Niestety Istnieje również wiele zagrożeń związanych z wojną. Na przykład w Dnieprze zapłaciliśmy dużo pieniędzy za okna, blachę i płyty warstwowe do budowy nowego budynku, ale ze względu na ciągły ostrzał bardzo się martwimy, czy uda nam się dostać to, co zamówiliśmy. Chociaż inwestowanie w budownictwo w tych dla nas trudnych czasach jest bardzo ryzykowne, robimy to bez względu na wszystko. Chcemy rozwijać firmę, tworzyć nowe miejsca pracy i informować świat znać, że w Ukrainie powstają innowacyjne  pomysły i  produkty!

 

– W przeciwieństwie do pandemii, wyzwania 2022 roku okazały się jeszcze trudniejsze. e historia „SheMax” to historia ważnych, aktualnych, a momentami ryzykownych decyzji na ścieżce ciągłego rozwoju i codziennej pracy. To także wiara w nasz kraj i jego zwycięstwo!

Nasze pochłaniacze pyłu w wyraźny sposób wybijają się na tle podobnych urządzeń dostępnych na rynku.  

Podstawową ich zaletą modelu pochłaniacza mobilnego Style Pro innych modeli jest bardzo duża powierzchnia wciągu pyłu, który powstaje w trakcie usługi stylizacji paznokci.  Jest to wielkość  ……… W każdym punkcie tej powierzchni siła jest taka sama ze względu na aż dwa silniki, które za pomocą siły odśrodkowej wciągają pył do filtra. Nie ma możliwości aby był rozprzestrzeniała się. W tym modelu uwzględniono też poziom hałasu – pomimo wysokich paramentów silnika i mocy  – szum w trakcie pracy z pochłaniaczem pozwala w swobodny sposób wykonywać całodniowe  usługi stylizacji, a także na miłe rozmowy z klientami w trakcie jak jest uruchomiony.

Pochłaniacz pyłu model Style Pro – jest mercedesem w swojej klasie także ze względu na możliwość wyboru 8 kolorów.

Pochłaniacze pyłu Shemax  jest niedzwonnym elementem w dzisiejszej pracy stylisty nie tylko ze względów na chęć świadczenia usług na  najwyższym poziomie ale przede wszystkim ze względu na zdrowie stylistów i ich klientów.

 

 

logo firmy 

 

 

Anna Żabińska – Dyrektor   Shemax Polska

 

 

Pochłaniacz pyłu Model Style Pro

 

 

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Partnerom życzymy pełnych miłości spokoju i zdrowia Świąt Bożego Narodzenia.

Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, 

że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

 

 

Shemax

Excellence in Detail

 

 

Tatyana i Serhii Shelest – właściciele SheMax

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełna gamą pochłaniaczy i innych wyjątkowych produktów marki Shemax!

Więcej na: www.shemax.pl

Zapraszamy do kontaktu

find out here alexaedmon.More info about replica watch.Our site rolex replica.click for more info replica watch.see relojes de imitacion.Ladies repliki zegarków.look at here now fakerolex.cc.With Free Delivery natl-scientific.com.click over here reviewswatcher.useful content fake watches.Hot https://www.movieswatches.com.i loved this www.consultingwatches.com.look here cruisewatches.com.browse this site https://www.webbreitling.com.read more bell and ross replica.here fake richard mille.inexpensive hublot mp-05 laferrari replica india.read the article noob factory watches.this website fake rolex watches.