Menu

Siła tradycji i moc natury. Marka BAŚKA z produktami do pielęgnacji ciała i włosów!

Skuteczna pielęgnacja ciała i włosów to taka, która przynosi nam maksimum efektywności oraz rozpieszcza nasze zmysły. Pielęgnacja ma kolor, zapach i fakturę, które powinny uwodzić. Eksperci wskazują, że skuteczność domowego SPA osiągamy przez wdrożenie dobrych nawyków – codziennego rytuału oczyszczenia, nawilżenia i regeneracji. Im większą radość czerpiemy z pielęgnacyjnych rytuałów, tym częściej je powtarzamy – z korzyścią dla urody. W oparciu o to przeświadczenie powstała marka BAŚKA, która niesie ze sobą moc pielęgnacji pochodzącej prosto z letniego ogrodu.

 

Kluczem do idealnego, zdrowego wyglądu włosów i ciała jest regularna pielęgnacja – staranna i wykonana przy użyciu odpowiednich produktów. Kosmetolodzy podkreślają, że – niezależnie od indywidualnych predyspozycji naszego organizmu – kosmetyczna baza dla każdego to naturalne, proste składniki pochodzące z polskich sadów i ogrodów.

 

Marka BAŚKA stawia na proste składy i zrozumiałe zastosowania

Rynek beauty bije obecnie rekordy i rozwija się niezwykle szybko. Każdego roku odkrywane są setki nowych składników, połączeń i zastosowań produktów. Producenci prześcigają się w nowościach, a konsumentki… coraz częściej mają trudność z wyborem kosmetyków oraz odróżnieniem od siebie produktów i ich funkcji. Eksperci wskazują: wybierajmy proste kosmetyki. Im mniej składników i wyszukanych nazw oraz zastosowań w produktach, tym lepiej dla ciała i włosów. Taka właśnie jest BAŚKA.

 

Składniki inspirowane naturą i prostotą

Co najmocniej kojarzy się z naturą, zdrowiem i prostotą? Mleko, kwiaty, jogurt, owoce – czyli polskie, słoneczne wakacje. Ukojenie dla duszy, ale także dla ciała, włosów i dłoni. – Sztuka tworzenia dobrych kosmetyków od setek lat odnosi się do składników pochodzenia naturalnego i nawiązuje do owoców, kwiatów, czy produktów mlecznych. Owocowe wcierki, maski i preparaty do mycia od setek lat działały fenomenalnie – mówi Agnieszka Kasprzak, kosmetolog, ekspert marki BAŚKA. – Obecnie poziom rozwoju nauki i technologii pozwala nam wziąć z natury to, co najlepsze i przekuć w skuteczne kosmetyki pielęgnacyjne o prostych składach, które zachwycają zapachem i nawiązują do polskich sadów oraz słonecznych ogrodów. To inspiracja, z której warto korzystać – dodaje. 

 

Pielęgnacja to synonim przyjemności

Kochamy piękne barwy i zapachy – szczególnie te, które przypominają ulubione owoce i kwiaty. Zielone jabłuszko, pyszna, fioletowa jeżyna, romantyczna róża to przyjemność dla zmysłów, która procentuje zdrowym, pięknym wyglądem skóry i włosów. BAŚKA to marka, która pachnie polskimi owocami, kwiatami, naturalnym mlekiem i jogurtem – pielęgnuje i relaksuje. 

Klucz do olśniewającej cery i doskonale wypielęgnowanych włosów tkwi w tzw. codziennym rytuale pielęgnacyjnym. To inaczej „domowe SPA”. Składa się na nie staranne oczyszczenie skóry oraz włosów, a także nawilżenie i dogłębne odżywienie. Udowodniono, że jeśli produkty, które wybieramy, zachęcają kolorem, delikatnością i zapachem, chętniej poświęcamy czas na codzienną pielęgnację. A o to właśnie chodzi – mówi Agnieszka Kasprzak. – Co więcej, to istotne, byśmy w produktach szukały protein, prebiotyków, witamin i ekstraktów z ziół (np. z nasturcji, rumianku czy szałwii). Taka kombinacja to prezent od natury, który szybko procentuje – dodaje.

Naturalna pielęgnacja oparta jest na prostych składnikach i świetnie działa na skórę oraz włosy. Kosmetolodzy zwracają uwagę na moc komponentów „prosto z natury”.  Warto włączyć do rytuału domowego SPA, żeby być… „piękną jak z obrazka”.

 

Markę BAŚKA tworzą m.in.:

Żele pod prysznic

Szampony do włosów

Odżywki do włosów

Wcierki do włosów

Mydła do rąk

 

 

###

BAŚKA to polska marka stworzona przez Empire Pharma sp. z o.o. Kosmetyki BAŚKA mają przywołują wspomnienie lata, wakacji, spotkań z przyjaciółmi. Wpływają na nasze zmysły swoim zapachem i różnorodnością barw, wprawiając nas w stan relaksu, odprężenia i szczęścia. BAŚKA jest tak po prostu zniewalająca i pełna rozmaitych kolorów, odzwierciedlających nastrój. Każda kąpiel oraz mycie włosów ma przenosić użytkownika do malowniczej i harmonijnej krainy. Kosmetyki BAŚKA łączą w sobie holistyczne podejście do pielęgnacji z szacunkiem do natury oraz harmonii życia.

 

https://www.instagram.com/baska_kosmetyki/

Zapraszamy do kontaktu

find out here alexaedmon.More info about replica watch.Our site rolex replica.click for more info replica watch.see relojes de imitacion.Ladies repliki zegarków.look at here now fakerolex.cc.With Free Delivery natl-scientific.com.click over here reviewswatcher.useful content fake watches.Hot https://www.movieswatches.com.i loved this www.consultingwatches.com.look here cruisewatches.com.browse this site https://www.webbreitling.com.read more bell and ross replica.here fake richard mille.inexpensive hublot mp-05 laferrari replica india.read the article noob factory watches.this website fake rolex watches.