Menu

Tysiące Polek odwiedza Klinikę Alexy Antczak w Warszawie - jakie jest źródło jej sukcesu

Tysiące Polek odwiedza Klinikę Alexy Antczak w Warszawie - jakie jest źródło sukcesu kosmetolog pochodzącej z małej, nadmorskiej miejscowości?

Alexa Antczak, właścicielka kliniki kosmetologii estetycznej w samym sercu Warszawy – przy ulicy Wiejskiej, wywodzi się z małej, nadmorskiej miejscowości o nazwie Pogorzelica. W czasie, kiedy studiowała na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, nawet nie marzyła o takim miejscu do prowadzenia własnej kliniki.

To tu bowiem, młoda kosmetolog, z pasją i determinacją, zapoczątkowała swój niezwykły projekt, który dziś przyciąga uwagę aktorek, modelek, prezenterek, znanych żon piłkarzy oraz innych słynnych osobistości ze świata show i biznesu.

„Od zawsze marzyłam o tym, aby pomagać osobom borykającym się ze skórą problematyczną, trądzikową, niejednokrotnie bardzo wrażliwą, atopową, a z czasem także z bliznami, czy głębokimi przebarwieniami. Jednak moje ambicje sięgały dalej niż tradycyjna kosmetologia. Od zawsze interesowała mnie tematyka holistycznych terapii, które na zachodzie odnosiły już ogromny sukces, ale w Polsce wciąż były w powijakach. Z początku myślałam o tworzeniu kremów, serum, jednak szybkie efekty w moich autorskich terapiach trądzikowych oraz na przebarwienia utwierdziły mnie w przekonaniu, że moim powołaniem jest bezpośrednia pomoc pacjentom” – opowiada Alexa.

Po ukończeniu studiów kosmetologicznych, Alexa podjęła odważną decyzję i wyjechała do Warszawy, gdzie przez kilka lat praktykowała pod okiem lekarzy i kosmetologów prowadzących uznane gabinety. W 2020 r. otworzyła swoją własną klinikę w centrum Warszawy. To miejsce stało się ekskluzywnym, butikowym miejscem dla tych, którzy szukają wyjątkowej opieki nad swoją skórą.

„Moja Klinika nie ma wielkiego korytarza, w którym na wizytę czekają tłumy. Razem z kosmetolożkami, które zatrudniam w Klinice, wyznajemy zasadę, że liczy się edukacja i holistyczna opieka nad skórą – diagnostyka, wykluczenie alergii, nietolerancji pokarmowych, pasożytów, wdrożenie odpowiedniej suplementacji i domowa pielęgnacja szyta na miarę. Dlatego dziś możemy pochwalić się wymarzonym portfolio z cudownymi metamorfozami skór osób z całego świata, które dumnie prezentujemy na profilu na Instagramie czy Facebooku”.

Po 3 latach od otwarcia, Klinika Alexy Antczak jest znana nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie jako top 1 w pielęgnacji skór trądzikowych, z przebarwieniami, dojrzałych. Jej klinika przyciąga klientki z różnych zakątków globu, które zaufały jej wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Alexa Antczak – nazwisko, które stało się symbolem perfekcyjnej opieki nad skórą, inspiracją dla tysięcy Polek i dowodem, że każdy może osiągnąć sukces, niezależnie od miejsca pochodzenia. Jej historia jest inspiracją dla wszystkich, którzy marzą o spełnieniu swoich pasji i osiągnięciu wielkich rzeczy.

 

Zapraszamy do kontaktu

find out here alexaedmon.More info about replica watch.Our site rolex replica.click for more info replica watch.see relojes de imitacion.Ladies repliki zegarków.look at here now fakerolex.cc.With Free Delivery natl-scientific.com.click over here reviewswatcher.useful content fake watches.Hot https://www.movieswatches.com.i loved this www.consultingwatches.com.look here cruisewatches.com.browse this site https://www.webbreitling.com.read more bell and ross replica.here fake richard mille.inexpensive hublot mp-05 laferrari replica india.read the article noob factory watches.this website fake rolex watches.